Mobilny Pomnik Wdzięczności

O inicjatywie

Jeden z Mobilnych Konfesjonałów (najstarszy - 25 letni bus) jest obecnie także "Mobilnym Pomnikiem Wdzięczności" - (M.P.W.).

Przez ustawienie "Mobilnego Pomnika Wdzięczności" dziękujemy, jako Fundacja SMS z Nieba, wraz z Caritas współpracującymi przy inicjatywie, za wspólną zbiórkę na respiratory!

Postawiony i widoczny (w danej miejscowości) pojazd ma przypomnieć każdemu, kto zaangażował się w inicjatywę "Zanurzeni w Miłości", że razem mogliśmy zrobić tak wiele dla jego miasta lub miasteczka.

Przebranżowienie pojazdu

Przez ustawienie "Mobilnego Pomnika Wdzięczności" symbolicznie dziękujemy, jako Fundacja SMS z Nieba, wraz z Caritas współpracującymi przy inicjatywie, za wspólną zbiórkę na sprzęt do szpitali. Zakupiliśmy 46 respiratorów. 

Postawiony i widoczny w danej miejscowości pojazd (jeśli nie pełni w danej chwili funkcji konfesjonału) ma przypomnieć każdemu, kto zaangażował się w inicjatywę "Zanurzeni w Miłości", że razem mogliśmy zrobić tak wiele dla jego miasta lub miasteczka. 

To 25-letnie auto służy ciagle, jako Mobilny Konfesjonał. Jednak obecnie jest także "Mobilnym pomnikiem wdzięczności", który pojawia się w miastach, gdzie trafiły respiratory w ramach Inicjatywy "Zanurzeni w Miłości".

Gdzie był i gdzie teraz jest Mobilny Pomnik Wdzięczności?

Pierwszym miejscem, w którym dziękowaliśmy za wsparcie szpitali w ramach inicjatywy "Zanurzeni w Miłości" było miasto Biała Podlaska.

Organizator

Fundacja SMS z Nieba

ul. Bolesława Chrobrego 7
75 - 063 Koszalin

BIURO PROJEKTU ZWM